Twój koszyk
Produkty: 0,00 zł
Dostawa gratis
Razem (brutto): 0,00 zł
Bezpieczne płatności zapenia Certyfikat SSL

AutoButy magazyn

AutoButy - hala

Kim jesteśmy? Poznajmy się!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem – na rynku opon samochodowych istniejemy od 1991 roku, czyli od prawie 30 lat! Od samego początku celem naszej działalności było dostarczanie klientom najwyższej jakości opon, dla różnych rodzajów samochodów.

Stawiamy na najwyższą jakość opon, które obejmują zarówno klasę premium, jak i klasę średnią oraz ekonomiczną. Tak bogaty asortyment sprawia, że każdy klient znajdzie w naszej ofercie wszystko to, czego potrzebuje, a co najważniejsze – w cenie w jakiej poszukuje. Zapewniamy nie tylko dostęp do wielu wariantów opon samochodowych, w różnych wariantach, ale też pełne doradztwo w ich dopasowaniu do konkretnego modelu auta. Opony letnie, zimowe, całoroczne, do samochodów miejskich, kompaktowych, ale też SUV-ów, terenowych czy aut dostawczych – w naszej propozycji znajdziesz to wszystko i jeszcze więcej.

Co jeszcze możemy o sobie powiedzieć?

AutoButy - magazyn

Średnio dziennie sprzedajemy prawie 2 tys. opon, które trafiają na globalny rynek hurtowy. Obsługujemy również klientów indywidualnych. Nasz sukces sprzedażowy oparty jest w dużej mierze na przejrzystym dostępie do intuicyjnych w obsłudze systemów zamówień, a proces logistyczny wsparty firmami logistycznymi gwarantuje bezpieczne dostarczenie produktu na całym świecie.

Nasz zespół jest regularnie szkolony, aby świadczyć usługi na wysokim, kompetentnym poziomie. Stawiamy czoło wyzwaniom rynkowym, jakimi są chociażby są nowe technologie i innowacyjne rozwiązania. Regularnie poznajemy charakterystyki nowych modeli opon, które dołączają do naszego asortymentu.

Dzięki właściwej wiedzy nie tylko możemy przedstawić klientowi najważniejsze informacje na ich temat, ale też prawidłowo dopasować je do oczekiwań kierowcy oraz wymagań samochodu.

Gwarantujemy bezproblemową współpracę

Chcąc zapewnić klientom bezproblemowe i komfortowe zakupy, dbamy o odpowiednią obsługę. Stąd też zapewniamy najlepsze warunki współpracy, które uzyskujemy dzięki:

  • bezpłatnej dostawie – realizując duże zamówienia, możesz liczyć na darmową ich dostawę pod wskazany adres. W zależności od rejonu, zamówienia dostarczamy własnym transportem bądź też z pomocą firmy spedycyjnej, z którą współpracujemy,
  • 30-dniowemu terminowi na zwrot – tak jak w przypadku każdych zakupów internetowych, tak i w tej sytuacji masz możliwość zwrotu opon. Jeśli nie pasują do Twojego auta bądź też Twoich oczekiwań, masz możliwość ich zwrotu lub wymiany w terminie 30 dni, bez konieczności podawania powodu,
  • szybkiej wysyłce – zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego też gwarantujemy możliwie jak najszybszą wysyłkę towaru. Najczęściej następuje ona w terminie 24 godzin od złożenia zamówienia, choć zdarza się, że opony wyruszają w drogę do Ciebie jeszcze tego samego dnia! Oznacza to, że w ciągu kilkudziesięciu godzin mogą znaleźć się u Ciebie!

Wspierają nas
czołowi producenci opon

Zobacz więcej