Twój koszyk
Produkty: 0,00 zł
Dostawa gratis
Razem (brutto): 0,00 zł
Bezpieczne płatności zapenia Certyfikat SSL

Opony Aufine

Niestety chwilowo nie posiadamy produktów spełniających wybrane kryteria

SPRZEDAŻ OPON AUFINE W SKLEPIE AUTOBUTY

Aufine to jeden z bardziej znanych i cenionych producentów opon samochodowych. Opony Aufine to szeroki wybór ogumienia dobrej jakości w konkurencyjnej cenie - opony klasy ekonomicznej.

W sklepie z oponami online, Autobuty znajdziesz duży wybór opon Aufine dostosowanych do różnych potrzeb klientów. Nasz asortyment, to opony letnie, zimowe, 4x4 / SUV i wielosezonowe (całoroczne), które spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających kierowców. 

Dzięki przystępnej cenie, jednocześnie wysokiej jakości i dobrych wynikach w niezależnych testach opony Aufine są dostępne dla dużego grona klientów. 

Aufine - światowy producent i eksporter opon samochodowych

Aufine to chińska firma specjalizująca się w produkcji opon samochodowych. Pochodzi z miejscowości Qingdao i aktualnie jest uznawana za światowego eksportera, którego produkty docierają do krajów na całym świecie. W ofercie Aufine znajdują się opony do samochodów osobowych oraz ogumienie ciężarowe radialne. Szeroki asortyment rozwiązań umożliwia znalezienie idealnego rozwiązania praktycznie na każdą oś – napędową oraz prowadzącą. Proponowane wersje radialne zapewniają maksymalną trakcję. Warto jednak zaznaczyć, że opony Aufine w głównej mierze są przeznaczone do wykorzystywania na szosie.

Co wyróżnia opony Aufine?

W ofercie producenta Aufine znajduje się szeroki wybór modeli opon samochodowych. Cechują się one dobrymi wartościami indeksów nośności i prędkości, a przy tym wyróżniają konkurencyjną ceną. Bez większych problemów można je wykorzystać w wielu obszarach, mając pewność, że spełnią oczekiwania właściciela. Warto dodać, że opony Aufine są zgodne z wieloma normami, co potwierdzają certyfikaty takie jak DOT, ECE, CCC, GCC, BIS, INMETRO, SASO, LATU czy NOM.

Wśród opon do samochodów osobowych oferują modele radialne, głównie do wykorzystania w okresie letnim. Kierowcy stawiają na ich propozycję głównie ze względu na przyzwoite ceny i dobrą jakość.

Opony Aufine - jakie jest ich przeznaczenie

Oferta opon Aufine jest przez producenta stale rozwijana. Do asortymentu opon samochodowych  Aufine wliczają się opony letnie, zimowe i całoroczne do samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Marka zapewnia produkty, które dostosowane są do różnych potrzeb klientów, w tym: zmiennych warunków atmosferycznych, trudnych nawierzchni oraz możliwości finansowych.

Opinie o oponach Aufine

Obecnie marka Aufine jest jedną z najbardziej docenianych firm produkujących opony o klasie ekonomicznej. Opony samochodowe charakteryzują się bardzo dobrą przyczepnością na każdej nawierzchni, co przekłada się na bezpieczeństwo i komfort jazdy. 

Opony Aufine już od lat cieszą się najlepszymi opiniami, nawet wśród wymagających użytkowników. Dzięki dbałości o jakość wykonania, gwarancji bezpieczeństwa i wielu innym pozytywnym cechom, są to jedne z najczęściej wybieranych opon samochodowych klasy ekonomicznej. Klienci doceniają dopracowanie oraz pewność w zakresie bezpieczeństwa opon marki Aufine. Świetne oceny i pochlebnewiele pozytywnych opinii o oponach Aufine wydają nie tylko użytkujący je na codzień kierowcy, ale także specjaliściz branży motoryzacyjnej.  

Opony Aufine do twojego samochodu

Opony Aufine to jedne z najlepszych na rynku opon samochodowych gwarantujących wysoki komfort jazdy i przede wszystkim bezpieczeństwo. Producent oferuje duży wybór przede wszystkim opon letnich. Opony Aufine nadają się zarówno do jazdy w terenach miejskich, jak i w terenie niezabudowanym, po drogach gorszej jakości. W naszym internetowym sklepie z oponami dostępny jest duży wybór modeli opon Aufine, bez problemu dopasujesz je do swojego samochodu i potrzeb. Kupując opony Aufine w sklepie Autobuty możesz liczyć na wsparcie naszych doradców, atrakcyjne ceny i bezproblemową obsługę. Z pewnością się nie zawiedziesz i będziesz zadowolony z zakupu!

Najpopularniejsze modele opon Aufine

W internetowym sklepie z oponami, Autobuty znajdziesz duży wybór opon Aufine. Do najpopularniejszych należą: